WWL Fight - kickboxing po raz pierwszy w Markach (wideo i zdjęcia)

WWL Fight - kickboxing po...

Widowiskowe walki profesjonalistów i amatorów mieliśmy okazję oglądać na...
Kolejny krok w rozwoju komunikacji miejskiej w Markach

Kolejny krok w rozwoju...

Po wprowadzeniu pierwszej strefy komunikacji miejskiej, nadszedł czas na...
Petycja o zwiększenie ochrony akustycznej wzdłuż obwodnicy Marek

Petycja o zwiększenie...

Długo wyczekiwana obwodnica Marek wreszcie powstała, ale niestety problem...
Marki w budowie: najnowsze informacje o inwestycjach

Marki w budowie: najnowsze...

W Markach ostatnio sporo się buduje i modernizuje. Inwestycje najczęściej...
"Nowy" wartburg podarowany Bogdanowi Różyckiemu. On chciałby starszego

"Nowy" wartburg podarowany...

Ponad 50-letni wartburg kontrowersyjnego mareckiego fanatyka tej marki jest...
19
Poniedziałek
Luty 2018
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Bettiny, Konrada, Mirosława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz
Strona główna » Policja

Przyjechał do Polski na sprawę rozwodową i usiłował zabić żonę

2018-02-08 12:44:22

Przejechał z Finlandii, gdzie mieszkał od dłuższego czasu, do Polski na sprawę rozwodową, zaplanowaną na początek lutego. Kilka dni temu, w godzinach wieczornych, będąc w stanie nietrzeźwości wziął z kuchni nóż i zaatakował swoją żonę. Kobieta broniąc się, odniosła poważne obrażenia ręki, dzięki szybkiej reakcji dorosłego syna, który był również świadkiem tego zdarzenia nie doszło do tragedii a napastnik został zatrzymany przez Policję. 58-latek trafił do policyjnej celi, po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa swojej żony. Postanowieniem sądu rejonowego w Wołominie Leszek K. został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Kilka dni temu, dyżurny wołomińskiej komendy otrzymał telefon informujący o awanturze w jednym z mieszkań, podczas której mężczyzna, przy użyciu noża usiłował pozbawić życia swojej żony. Niezwłocznie pod wskazany adres udał się partol prewencji. Tam zastali 51-letnią kobietę z widoczną poważną raną ręki, jej syna oraz siedzącego na klatce schodowej, będącego w stanie nietrzeźwym 58-latka. Zarówno w mieszkaniu zgłaszającej jak i na klatce schodowej widoczne były liczne ślady krwi, w przedpokoju na komodzie leżał również zakrwawiony duży, kuchenny nóż.

Ustalenia jakie przeprowadzili policjanci oraz rozpytanie poszkodowanej wskazały, że jej mąż, który od dłuższego czasu mieszkał w Finlandii przyjechał do Polski kilka dni wcześniej na zaplanowaną sprawę rozwodową, jednak od dnia przyjazdu, wszczynał awantury, nadużywał alkoholu, groził jej, po czym wziął z kuchni nóż i usiłował wbić go w jej brzuch, ta próbowała się bronić, jednak mąż poważnie ranił ją w rękę, którą się zasłaniała. Gdy wybiegła na klatkę schodową, napastnik wybiegł za nią i ponownie usiłował ranić ją nożem, jednak tym razem powstrzymał go dorosły syn, który był świadkiem tego zdarzenia. Zaraz po tym oni i sąsiadka powiadomili Policję.

Funkcjonariusze wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego, który przewiózł poszkodowana do szpitala. Policjanci zatrzymali 58-latka. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 1,8 promila alkoholu. Leszek K. został umieszczony w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa swojej żony oraz spowodowania u niej obrażeń ciała. Postanowieniem sądu rejonowego w Wołominie Leszek K. został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Może mu grozić kara do 25 lat pozbawienia wolności, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności

Źródło: KPP Wołomin/tsPolicjant odebrał telefon od mieszkanki Zielonki z informacją, że ta ma depresję i zamierza popełnić samobójstwo. Zaraz po tym kobieta się rozłączyła i nie odbierała telefonu. Policjant pełniący...

2018-02-15 16:33:43

Komenda Powiatowa Policji w Wołominie przedstawiła kronikę kryminalną z dni  od 05.02.2018 do 11.02.2018. W Markach zanotowano pożar czterech pojazdów, zaparkowanych na posesji.

2018-02-14 14:51:33

Komenda Powiatowa Policji w Wołominie przedstawiła kronikę kryminalną z dni od 29.01.2018 do 04.02.2018.

2018-02-06 12:01:34

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!