Kwazzy Mango Project w koncercie na IX-lecie Fundacji Otwarte Serce (wideo i zdjęcia)

Kwazzy Mango Project w...

Z okazji IX-lecia Fundacji Otwarte Serce w kameralnym koncercie wystąpił...
Nowe linie autobusowe od poniedziałku

Nowe linie autobusowe od...

Niedawno informowaliśmy, że w porozumieniu z ZTM, będzie można zwiększyć...
To wydarzyło się w Markach: Sonda kosmiczna wypuszczona w przestrzeń (wideo i zdjęcia)

To wydarzyło się w Markach:...

Centrum Badań Kosmicznych w Markach? Nie, to nie żart. Uczniowie i...
Izabela Kopeć w koncercie „Show me your tango” (wideo i zdjęcia)

Izabela Kopeć w koncercie...

10 marca na scenie Mareckiego Ośrodka Kultury pojawiła się Izabela Kopeć,...
Nowa szkoła, centrum kultury i sportu powstaną we wrześniu 2019 roku (wideo i zdjęcia)

Nowa szkoła, centrum...

Wiosną 2018 r. na plac przy ul. Wspólnej wjadą pierwsze koparki. Rozpocznie...
19
Poniedziałek
Marzec 2018
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Aleksandryny, Jżzefa, Nicety
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Kobiety z Marką wybrane (wideo i zdjęcia)

2018-03-06 18:10:04

Gala konkursu Kobieta z Marką tradycyjnie odbyła się podczas Konwentu Kobiet Szminka. Statuetki Kobiety z Marką wręczono w kategoriach przedsiębiorczość, działalność społeczna i kultura. Zobacz reportaż wideo i zdjęcia z tego wydarzenia:

Pani Beata Sasinowska, Pani Agnieszka Skołożyńska – Marcinkiewicz oraz Pani Maria Krzyżanowska – to laureatki ogłoszonego przez burmistrza Jacka Orycha konkursu „KOBIETA Z MARKĄ 2018”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 4 marca podczas Konwentu Kobiet SZMINKA 2018.

W niedzielę w hotelu Mistral królowały Panie. To dla nich były przygotowane różnorodne atrakcje, a wśród nich  gala wręczenia nagród  w konkursie „KOBIETA Z MARKĄ 2018”. Na scenie mogliśmy podziwiać wspaniałe, aktywne, kreatywne i przedsiębiorcze kobiety, które poprzez swoją działalność wpływają na rozwój Miasta.

W konkursie jednostki administracyjne, organizacje pozarządowe oraz mieszkańcy mogli nominować aktywne mieszkanki Marek w czterech kategoriach: działalność społeczna, kultura, samorząd i przedsiębiorczość.

Laureatki konkursu wyłoniła specjalnie powołana Kapituła, w skład której weszli: Pani Anna Marchlik – sekretarz Miasta Marki, Pani Emilia Oleksiak - Naczelnik Wydziału Promocji, Spraw Społecznych i Zdrowia, Pan Andrzej Oleksiak – komendant komisariatu Policji w Markach, Pani Magdalena Kusarek – Rogalska – dyrektor OPS w Markach, Pan Paweł Pniewski –  pracownik Urzędu Miasta, Pan Antoni Widomski – komendant Ochotniczej straży Pożarnej oraz Pani Joanna Piotrowska – przedstawiciel środowisk NGO w naszym mieście.

W pierwszej kategorii, czyli działalności społecznej nominacje otrzymały: Pani Maria Krzyżanowska, Pani Agnieszka Gawkowska i Pani Maria Borysewicz. Tytuł Kobiety z Marką  2018 Kapituła postanowiła przyznać Pani Marii Krzyżanowskiej

W kategorii kultura nominacje otrzymały dwie Panie: Pani Paulina Borzecka i Pani Beata Sasinowska. Tytuł Kobiety z Marką 2018 powędrował do Pani Beaty Sasinowskiej.

W kategorii przedsiębiorczość zostały nominowane cztery Panie: Pani Agnieszka Skołożyńska – Marcinkiewicz, Pani Magdalena Mielczarek, Pani Ewa Guzewicz i Pani Magdalena Szafarz. Tytuł Kobiety z Marką 2018 w tej kategorii Kapituła przyznała Pani Agnieszce Skołożyńskiej – Marcinkiewicz.

W ostatniej kategorii czyli samorząd nie wpłynęły nominacje.

Każda z nominowanych Pań z rąk burmistrza otrzymała pamiątkowy dyplom nominacji i symboliczne upominki od Burmistrza oraz od Marszałka Województwa Mazowieckiego. Laureatki uhonorowano pamiątkowymi statuetkami. Wszystkim laureatkom oraz nominowanym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w swojej działalności.

Źródło - tekst: marki.pl70 km dróg gruntowych w Markach czeka na ich coroczne równanie po zimie. Od dwóch tygodni pracownicy Wydziału Inwestycji i Zarządu Dróg kontrolują ich stan. Dzięki temu powstaje klasyfikacja dróg,...

2018-03-13 17:21:53

Niedawno informowaliśmy, że w porozumieniu z ZTM, będzie można zwiększyć częstotliwość funkcjonowania linii 140, 340 i 738, a kolejnym krokiem będzie wprowadzenie nowych linii. W poniedziałek na...

2018-03-16 15:47:13

Miasto pracuje nad wdrożeniem systemu roweru miejskiego. Zasady są znane, tak jak w sąsiednim mieście Warszawie – wypożyczamy rower w jednym miejscu, pokonujemy wybrany odcinek drogi i zostawiamy...

2018-03-13 17:36:53

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!