Rób zakupy z Dailivery!!

Masz swój szczególny sklep lub cukiernię w Warszawie? Jednakże nie jest Ci tam po drodze? Powierz to profesjonalistom! Zerknij na naszą stronę www.dailyvery.pl a Twoje zakupy będą zrealizowane nawet w 30 minut! Nasz kurier przywiezie Ci je na czas, a Ty nie musisz się ruszać w tym czasie z domu, czy pracy.
Nasz pomysł zrodził się z pasji i chęci… uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach wyłącznie dla zakupu kilku rzeczy z wybranego sklepu. Dzięki naszej usłudze możecie Państwo kontrolować wykonanie swojego zakupu oraz skomunikować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze za pośrednictwem terminala kart. Jesteś w pracy i nie po drodze Ci składać zlecenia przez służbowy komputer? Masz sposobność wykorzystania każdego urządzenia mobilnego.
Komfort, nowatorstwo i ekonomia czasu. Kropką nad i jest uśmiechnięta obsługa. Tak w skrócie jesteśmy w stanie opisać Dailyvery. Nie trać czasu! Zamów, a resztę pozostaw fachowcom. Jesteśmy dla Ciebie! Nasz rowerzysta lub motocyklista zaopiekuje się resztą. Życzymy udanych transakcji!

 
 
Budżet
do uzgodnienia
 
Średni koszt
0.00 zł
Zgłoszone: 11-04-2017

do końca: -26 sekund

Dailivery

 
tel: 222222222
 
www: dailyvery.pl/
Warszawa
 
Zaproponuj wykonanie zlecenia
Aby dodać swoją ofertę musisz być zalogowany!


Dołącz do
swoich znajomych!